Hakkımızda

KURUCUMUZ

Mücahit Gürgöze

Mücahit GÜRGÖZE

2010 yılında Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

HEDEFLERİMİZ

Sizlere Dair

Kurulduğu günden itibaren yenilikçi ve sıradışı eğitim modeliyle siz değerli öğrencilerimize hizmet etmekteyiz. Amacımız dünya vatandaşı olma yolunda sizlere  eşlik etmek ve yabancı dil eğitimine dair bütün hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için eğitim projelerimiz ve yeni nesil eğitim anlayışımızla yanınızda olmaktır.

Ülkemize Dair

En önemli hedefimiz ükemizin yabancı dil eğitimine dair eksiklerin belirlenmesi ve teknolojiden aktif bir şekilde yaralanarak bunların giderilmesi için çalışmaktır. Bu nedenle hedefimizin bilincinde olarak, ülkemize yeni eğitim teknolojileri ve modelleri kazandırmak için çalışıyoruz. Flat Academy akademisyen kadrosu olarak bu amaçlara hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

DEPARTMANLARIMIZ

EĞİTİM DESTEK OFİSİ

Eğitim sırasında yaşadığınız tüm sorunlara çözüm getirmek için kuruldu. Sizleri bireysel bazda takip ederek eğitiminizin aksamaması için gerekli tüm önlemleri alır. Gerektiğinde bireysel görüşmelerle sorunlarınızı çözmeye yardımcı olur.

EĞİTİM AR-GE OFİSİ

Başta dünyada ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip eden ve eğitim çözümleriyle sizlere katkıda bulunmayı amaç edinmiştir. Ar-ge departmanının asli görevlerinden birisi de yeni nesil öğrenme modellerine uygun projeler geliştirmektir.

 

TESTING OFİSİ

Hazırlandığınız sınava uygun soruları Ölçme ve Değerlendirme Bilimine sadık kalarak hazırlar. Sınav sonuçlarını analiz eder ve Eğitim Destek Ofisi’ine bildirir. Böylelikle bir sonraki hafta nasıl ve neye çalışacağınızın yol haritası belirlenir.

AKADEMİ OFİSİ

Yurdışında eğitim görmeyi hedefliyorsanız sizlere ülke, şehir, üniversite ve program seçmede yol gösterir. Motivasyon mektuplarının yazılması, özgeçmiş hazırlama ve mülakat simülasyonları dahil bir çok profesyonel hizmeti verir.

 

EĞİTİM MODELİ

Flipped Learning
Ters Yüz Öğrenme

Dünyada 3 ve ülkemizde sadece 1 üniversitenin kullandığı ters yüz öğrenme modeliyle ders niteliğini %60 oranında arttıran bir yaklaşımı benimsiyoruz. Bunun yanında, eğitim programının uygulanmasındaki asimetri öğrencinin ders kaybını önlemekte ve birden fazla eğitim türünden yararlanmasına imkan tanımaktadır.  Asimetrik eğitim modelinde gün, saat ve ders sınırlaması yoktur.

AYRICALIKLAR

  • Öğrenme Alışkanlıklarının Düzeltilmesi
  • Sınav Psikolojisi ve Motivasyon Yönetimi
  • Essay Yazma Programı
  • Uzaktan Öğrenme Platformu
  • Kütüphane ve Özel Destek​​
  • Sınav Analizi ve Akademik Danışmanlık
  • Deneme Sınavları ve Bireye Özgü Analiz
  • Zaman Açısından Özgürlükçü Olması
  • Mülakat Simülasyonları

YAKINDA ÇIKACAK OLAN YAYINLARIMIZ

Essay Uzmanı

Hatalarla Essay Nasıl Yazılır?

FLAT Dictionary

Flat Sınav Sözlüğü

Gramer Uzmanı

VideoBook

Essay Uzmanı

Essay Koleksiyonu